محل تبلیغات شما

ژانر : ترسناک، معمایی، هیجان انگیز

امتیاز بینندگان حدود:7.5   امتیاز 5.4 IMDB

امتیاز من در ژانر خودش 7 در بین کل فیلمها 6

توضیح فیلم نفرین لایورونا:

داستان فیلم درباره زنی بنام لیورونا است. زنی گریان، شبحی ترسناک که میان بهشت و جهنم گیر افتاده و در سرنوشتی مهر و موم شده و شکل گرفته به دستان خودش، گرفتار شده است. او در زمان حیاتش به خاطر یک خشم ناگهانی بچه‌هایش را در رودخانه‌ای خروشان غرق می‌کند و سپس پس از گریه‌های فراوانِ ناشی از رنج‌هایش، خودش را به موج‌های رودخانه می‌سپارد. حال اشک‌های او جاودانه و مرگبار شده‌اند و هر کسی که ندای مرگ را به هنگام شب از سوی او بشنود، درگیر عذاب خواهد شد. لیورونا درون سایه‌ها می‌خزد و کودکان را طعمه خود می‌کند و…

توضیح من:

این فیلم پیش درآمدی از فیلم های احضار است و ششمین فیلم در مجموعه فیلم‌های احضار محسوب می‌شه. لا یورونا یا بانوی گریان یکی از افسانه های محلی مکزیکه درباره روح رنج کشیده زنی که برای بچه هاش ناله می کنه . ترانه معروفی هم هست به اسم لا یورونا که خیلی از خوانندگان آمریکای لاتین از جمله چاولا بارگاس خواندنش.اصل داستان ترسناک نبوده و اومدن یک داستان ترسناک از روی این افسانه غم انگیز درست کردن .  در کل فیلم ترسناک خوبی بود حالا شاید برا مجموعه احضار خوب نباشه ولی باز داستان و دلهرش خوب بود. فیلم برای زیر 17 سال ممنوعه بعد 2 تا از نقش اصلیا بچن :|

فیلم هایی که شبیهش هستن

Jinn (یخورده شبیهه یه کوچولو اینو گفتم که یه فیلم مهجور گفته باشم)

The NUN (خب جزو مجموعه احضاره منطقیه شبیه باشن)

فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw 2019

انیمیشن The Lion King 2019

فیلم The Curse of La Llorona 2019

فیلم ,ترسناک ,داستان ,زنی ,امتیاز ,احضار ,لا یورونا ,را به ,داستان ترسناک ,آمریکای لاتین ,خوانندگان آمریکای

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مدرسه ی شاد لوازم صوتی و تصویری ایرانی